KONST / Litografier / Serigrafi 17375330

nr 1737 5330

Serigrafi

efter ”Miro”, numrerad ej signerad, 298/400. Silkscreen, Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 56x47 cm, yttermått inklusive ram: 80x66

Kondition: inköpt 1991 Miró museet Saint-paul

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 3 november 2025
kl 18:18:07