KONST / Litografier / Serigrafi 17375330
nr 1737 5330
Serigrafi
efter ”Miro”, numrerad ej signerad, 298/400. Silkscreen, Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 56x47 cm, yttermått inklusive ram: 80x66
Kondition: inköpt 1991 Miró museet Saint-paul
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:18:07
1.500 kr
2.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr